GDPR

Der Medya Inc.

Who are we?

Dermedya A.Ş., uzman kadrosu, yenilikçi, dinamik ve ekip ruhuyla hareket ederek tamamlamış olduğu işlerle başarısını kanıtlayan, müşteri odaklı özel projeler geliştirirken, teknolojiyi de yakından takip ederek hizmet veren, işini tutkuyla yapan web yazılım, proje ve tasarım şirketidir.

Der Group of Companies

Der Medya A.Ş. Olarak;


01.

İşimizi Sahipleniyoruz

İşinizi kendi işimiz olarak görüyor ve tutkuyla yapıyor, profesyonelliğimizi, heyecanımızı, enerjimizi katıyoruz. Sıfır hata ile projeleri teslim etmenin mutluluğunu sizinle paylaşmaktan güç alıyoruz.

02.

Her Zaman Samimiyiz

Açık, adil ve saygılı bir şekilde en iyi hizmeti sunmak için en ince ayrıntısına kadar tüm bilgileri sizinle paylaşıyor, ihtiyacınıza uygun projeyi tasarlayarak çözüm ortağınız olmayı amaçlıyoruz.

03.

Projelerimizde Çözüm Odaklıyız

Projeden beklentileri doğru analiz ederek, tüm olasılıkları gözden geçiriyoruz. Kaynaklarımızı doğru ve zamanında kullanarak hayal gücümüz ve yazılım konusundaki bilgilerimizle en iyi hizmeti sunma yolunda önümüze çıkabilecek her türlü engeli başarıyla aşıyoruz.

04.

Projelerimizin Sürekliliği Sağlıyoruz

Her zaman ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamak adına proje takip ve ticket sistemi kullanıyor, güncellemeleri, yenilikleri belirli periyotlarda sürekli olarak projelerinize uyguluyoruz. Yaptığımız, teslim ettiğimiz işlerimize her zaman kesintisiz teknik destek sunuyoruz.

05.

Güncel Yazılım Altyapılarını Takip Ediyoruz

Gelişen teknolojiyle birlikte gerekli yazılım hizmetini kaliteli bir biçimde sunuyoruz. Hizmetlerimizde kaliteyi artırmak üzere düşlerinizi ve düşüncelerinizi önemsiyor, tecrübemizi de ekleyerek tam olarak istediğiniz projenin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Her zaman merakla öğreniyor, heyecanla uyguluyor, altyapı konusunda sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

06.

Mutlu ve Memnun Müşteriler Ediniyoruz

Üstlendiğimiz her işte beklentilerin üstünde bir proje sunmaktan keyif alıyoruz. Çünkü amacına ulaşmış çalışmaların en iyisi olduğu konusunda hemfikiriz.

07.

Sonuç Odaklıyız

Hedeflerimize ulaşırken iş ortaklarımızın en iyi faydayı sağlamasını amaçlayarak ihtiyaca uygun yazılımları geliştiriyoruz, tüm kontrollerini yaptıktan sonra projeyi beğeniye sunuyoruz. Etkileyici çalışmalara imza atmayı seviyor; yaptıklarımızla mutlu, yapabileceklerimizle motive oluyoruz.

Get Support!
Dermedya Project Support
What you have in your mind? Ask us!
Kerem Halat
Kerem Halat
+90 530 318 0288
Müsait
Mahmut Namlı
Mahmut Namlı
+90 539 690 0135
Müsait