GDPR

Size Özel Hizmetlerimiz

Sunduğumuz tüm hizmetlerimizde, modern teknolojiler ve profesyonel kodlama altyapılarını takip ediyoruz. Sürekli olarak geliştirilen ve güvenlik güncellemeleri yapılan bir websitesine sahip olmak istiyorsanız hemen Proje İstek Formunu doldurun, sizi arayalım.

Web Tasarım & Yazılım Hizmeti

DerMedya Servers özel sistemleri ve tescilli DerMedya Panel kodlamaları ile güvenilir altyapılar oluşturuyoruz.

Kullanımı kolay yönetim panelleri, Multilokasyon CDN ile hızlı site erişimi ve daha pek çok premium özelliği Profesyonel Web Tasarım ve Yazılım hizmetlerimizde bulabilirsiniz.

E-Ticaret & Online Mağaza Hizmeti

Siz dinlenirken bile sizin yerinize çalışacak, istatistikleri tutacak, profesyonel e-ticaret altyapıları oluşturuyoruz.

İnsanın vakti kıymetlidir. Dermedya E-Ticaret altyapıları ile online mağazanızı oluşturarak bütün işlerinizi hata payı olmadan, kusursuzca yönetebilirsiniz.

Mobil Uygulama Çözümlerimiz

Dünya genelinde 2 milyardan fazla insan, Türkiye'de ise 50 milyon kişi internete mobil cihazlardan erişiyor.

Bu ortamda siz ve firmanız da yerinizi aldınız mı?

Sunucu Hizmetlerimiz

Özel optimizasyonlar yaparak sürekli geliştirdiğimiz DerMedya Servers sunucu sistemlerimiz sayesinde websitelerinize en hızlı ve en güvenilir altyapıları sunuyoruz.

CDN ve Multilokasyon hizmetlerimiz ile Türkiye lokasyonunda websitenizi barındırabilceğiniz gibi, aynı zamanda farklı ülkelerde de (Amerika, Almanya, Fransa, Hollanda, Asya Pasifik, Güney Amerika) barındırmak isteyebilirsiniz.

Hedef müşteri kitlenize göre en uygun lokasyonu ve çözümleri Der Medya A.Ş. ayrıcalığıyla bulabilirsiniz.


Altyapı Özellikleri

Her sektörden müşterilerimiz için en son teknolojiyi takip ediyor ve en uygun çözümleri sunuyoruz. İşin her aşamasında projeleriniz ve websiteniz için en ideal yöntemleri ve altyapı çözümlerini uyguluyoruz.

Güvenilir Altyapı

Gerek website yazılımlarımız, gerek özel projelerimizde kullandığımız her satır kod, alanında uzmanlaşmış yüzlerce kişi tarafından test edilerek onaylanmış sağlam altyapılarla desteklenmektedir. Tüm sistemlerimizin güvenliği sürekli güncellenerek sağlanmaktadır

Ücretsiz Güvenlik Sertifikası!

SSL sertifikası sadece E-Ticaret için değil, tüm web siteleri için en önemli güvenlik katmanlarındandır. SSL sertifikası doğru yapılandırılmış siteler arama motorlarında da üst sıralarda yer alıyor. Türkiye'de bir ilk olarak bu hizmeti tüm müşterilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.

Süper Hızlı Siteler

Multi Lokasyon & CDN hizmetleri ile sitenizi istediğiniz lokasyonda barındırabilir (Türkiye, Amerika, Almanya, Fransa, Hollanda, Asya Pasifik, Güney Amerika) veya CDN (İçerik Dağıtım Ağı) hizmeti kullanarak sitenizin ziyaretçiler tarafından çok daha hızlı görüntülenmesini sağlayabilirsiniz

Kolay Yönetim Paneli

Modüler yapıdaki size özel yönetim paneli ile sitenizde isteğiniz bölümü kolayca düzenleyebilirsiniz.

7/24 Güncelleme Desteği

Siz çalışırken, dışarıdayken, dinlenirken hatta uyurken bile websitenizin veya Özel Projenizin altyapısı Dermedya tarafından güncelleniyor olacak!

Düzenli Bilgilendirme

Sitenizde yaptığımız altyapı güncellemeleri ve güvenlik önlemleri konusunda sizi düzenli aralıklarla bilgilendiriyoruz.

Özel Teknik Destek

Ticket sistemi ve telefon desteği ile her müşterimize uygun teknik destek hizmetleri sunuyoruz.

Mobil Destekli Kodlamalar

Projeniz ve Mobil Uygulamalarınız arasında ortak bir dil geliştirdik. Her ikisini de yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

İstatistik Analizi

Size özel yönetim panelinizden ve ilişkili Analytics hesabınızdan 140 dan fazla değişken veriyi incelemeniz için uygun altyapı sunuyoruz.

Esnek Modüller

Kullanmakta olduğunuz websitenize istediğiniz zaman ek modüller geliştirilebilmektedir.

Çoklu Dil Desteği

Projelerinizde çoklu dil desteği istediğinizde "hangi dilleri?" diye sormuyoruz. İstediğiniz dilleri projenizde aktifleştiriyoruz.

Get Support!
Dermedya Project Support
What you have in your mind? Ask us!
Kerem Halat
Kerem Halat
+90 530 318 0288
Müsait
Mahmut Namlı
Mahmut Namlı
+90 539 690 0135
Müsait